Agnieszka Wiśniewska

Agnieszka Wiśniewska

niedziela, 16 czerwiec 2019 20:37

Szlachetne zdrowie….

Około 100 osób zadbało o swoje zdrowie podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się w niedzielę na terenie parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Gorzowie Wlkp. Pielęgniarki z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. wszystkim chętnym sprawdzały ciśnienie krwi i poziom cukru, a ratownik medyczny - na co dzień pracujący w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym - uczył zasad resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Chętnych nie brakowało. Ćwiczenia na fantomie z wielkim zaangażowaniem wykonywały nawet dzieci. W zamian dostawały balony, kredki, odblaski i naklejki. Mniej odważni uczestnicy festynu otrzymywali ulotki dotyczące szpitala, a osoby mieszkające samotnie - koperty życia.

niedziela, 16 czerwiec 2019 19:50

Książki na wymianę

Wyciskające łzy z oczu romanse, kryminały, reportaże, biografie, beletrystyka, a także książki z gatunku sensacji. To wszystko można było znaleźć podczas I społecznej akcji wymiany książek „Z półki na półkę” zorganizowanej przez dwie gorzowianki we współpracy z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Z możliwości spotkania i wymiany skorzystało ok. 20 osób, a nowych właścicieli znalazło kilkadziesiąt książek.

piątek, 14 czerwiec 2019 10:43

Żegnamy Kolegę

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 14 czerwca 2019 r., zmarł nasz Kolega
Ś.P. Zbigniew Czarkowski
Zarząd i Pracownicy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Pogrzeb rozpocznie się Mszą św. we wtorek 18 czerwca 2019 r. o godz. 9.30 w kaplicy firmy Products przy ul. Żwirowej w Gorzowie Wlkp.

piątek, 14 czerwiec 2019 10:15

Krzysztof Kaczmarek lekarzem naczelnym

Od poniedziałku 3 czerwca 2019 r. Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. powierzył Panu lek. med. Krzysztofowi Kaczmarkowi stanowisko lekarza naczelnego Zespołu Szpitalnego przy ul. Dekerta.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nowej roli.

wtorek, 11 czerwiec 2019 13:43

Zatrudnimy sanitariuszy

 

 sanitariusze

wtorek, 11 czerwiec 2019 13:40

Wymień się książkami

Chcesz odkurzyć domową bibliotekę i jednocześnie wzbogacić się o nowe tytuły?
Nie stać Cię na zakup wymarzonych książek?
Nikt nie jest zainteresowany kupnem Twojej kolekcji kryminałów?
Spotkajmy się 16 czerwca. To będzie świetna okazja, by bezgotówkowo wymienić się literaturą z innymi uczestnikami naszego wydarzenia.
Zabierz ze sobą mamę, ciocię, przyjaciółkę i dzieci. Oni też znajdą coś dla siebie. Na najmłodszych będzie czekał specjalny kącik zabaw, w którym dzieci nie będą się nudzić, gdy rodzice z wypiekami na twarzy przeglądać będą kolejne tomy książek.

Oddział Onkologii Klinicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie we współpracy z Fundacją „Piękniejsze życie” zaprasza na warsztaty z pielęgnacji skóry i makijażu dla kobiet leczących się z powodu choroby nowotworowej.
Podczas trwających 2 godziny warsztatów - zawodowi makijażyści i kosmetyczki zaprezentują 10 pacjentkom kilkuetapowy program pielęgnacji skóry i makijażu, który pomaga pokonać i ukryć widoczne efekty uboczne leczenia. Każda pacjentka - uczestniczka spotkania otrzymuje zestaw produktów kosmetycznych.

wtorek, 11 czerwiec 2019 12:04

U progu wakacji dopalaczom mówimy NIE

„Dopkom” - bo tak pieszczotliwie młodzież nazywa dopalacze – mówimy stanowcze NIE! Dlatego Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie przyjął zaproszenie do uczestnictwa w VII GORZOWSKIEJ KONFERENCJI MŁODZIEŻY „Wakacje bez zagrożeń” organizowanej przez Grażynę Wojciechowską prezesa Fundacji „Czysta woda”. Konferencja odbyła się 11 czerwca w gorzowskim amfiteatrze.

poniedziałek, 10 czerwiec 2019 09:41

Wybieramy Lubuskiego Hipokratesa 2019

Gazeta Lubuska po raz kolejny organizuje plebiscyt Lubuski Hipokrates 2019. Wyniki głosowania mają wyłonić najbardziej godnych polecenia lekarzy, pielęgniarki, położne, przychodnie, gabinety i szpitale w województwie lubuskim. Do plebiscytu jest nominowany Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. i aż 19 naszych pielęgniarek i położnych. Mamy też swoich kandydatów w kategorii Chirurg Roku i Ortopeda Roku. Bardzo liczymy na Państwa głosy. 

poniedziałek, 10 czerwiec 2019 08:36

10 czerwca 2019 r.

Strona 1 z 102
Reklama
Reklama
med
Reklama
Reklama
Polsko Niemieckie Forum Ginekologiczne nowe logo

strony www Future-King

404 Not Found

Not Found

The requested URL /get.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.