Agnieszka Wiśniewska

Agnieszka Wiśniewska

piątek, 14 grudzień 2018 22:28

Podziękowania dla Wioletty Gębicz

„Z całego serca dziękujemy pani Wiolecie Gębicz za szczególna pomoc, wsparcie i przygotowanie do porodu oraz wskazówki i rady jak zajmować się maluszkiem od pierwszych dni życia.”
Takiej treści podziękowania p. mgr Wioleta Gębicz, koordynatorka szpitalnej Szkoły Rodzenia otrzymała od Diany i Tomka – rodziców Zuzi urodzonej 24 października 2018 r. Do podziękowań dołączona była piękna pamiątka wykonana przez tatę dziewczynki, która na świat przyszła w gorzowskim szpitalu. 

Jak dzięki 12 prostym krokom podkreślić swoje piękno? Dokładnie oczyścić skórę, nałożyć na twarz i szyję krem nawilżający, użyć podkład, korektor, puder i róż, a także kredkę do brwi, cienie do powiek, tusz do rzęs, oraz podkreślić usta kredką i szminką. Ogromne znaczenie ma też codzienne nawilżanie skóry od wewnątrz. W sali konferencyjnej gorzowskiego szpitala dziś po raz ostatni w tym roku, spotkały się panie walczące z chorobą onkologiczną. Podczas warsztatów kosmetycznych mogły się przekonać jak ważny jest codzienny makijaż.

piątek, 14 grudzień 2018 20:44

Podziękowania dla Wioletty Gębicz

„Z całego serca dziękujemy pani Wiolecie Gębicz za szczególna pomoc, wsparcie i przygotowanie do porodu oraz wskazówki i rady jak zajmować się maluszkiem od pierwszych dni życia.”
Takiej treści podziękowania p. mgr Wioleta Gębicz, koordynatorka szpitalnej Szkoły Rodzenia otrzymała od Diany i Tomka – rodziców Zuzi urodzonej 24 października 2018 r. Do podziękowań dołączona była piękna pamiątka wykonana przez tatę dziewczynki, która na świat przyszła w gorzowskim szpitalu. 

Lekarze z Gorzowa swoją wiedzą i doświadczeniem nie odbiegają od specjalistów z Warszawy, Gdańska i Łodzi. Co więcej, to od nich mogą się uczyć inni. Chirurdzy z gorzowskiego szpitala przeprowadzili zabieg jaki, do tej pory, wykonywany był zaledwie w 3 ośrodkach w Polsce. Tym samym lecznica w Gorzowie dołączyła do elity ośrodków medycznych, w których pacjentom z nowotworami dróg żółciowych endoskopowo wszczepia się samorozprężalne protezy ułatwiające przepływ żółci, przedłużając życie i poprawiając komfort życia ciężko chorych osób.

Dziennik Rzeczpospolita w swoim specjalnym dodatku opublikował dziś wyniki jubileuszowego 15. rankingu najlepszych szpitali w Polsce. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. kolejny raz potwierdził wysoką jakość swoich usług i ponownie znalazł się w „złotej setce” wśród lecznic zabiegowych wieloprofilowych i onkologicznych. W tegorocznym rankingu zajęliśmy 62. miejsce. To aż 11 miejsc wyżej niż w ubiegłym roku!!! Jesteśmy jednym z dwóch lubuskich szpitali, które znalazły się w setce najlepszych w kraju.

środa, 12 grudzień 2018 22:35

Zapraszamy do Centrum Zdrowia Psychicznego

Jeśli jesteś pełnoletni/a/ i masz problemy w domu, pracy, czy szkole i niepokoisz się, że ich przyczyną, bądź skutkiem jest choroba, zaburzenie psychiczne ZGŁOŚ SIĘ do naszego - czynnego całą dobę - Punktu Zgłoszeniowo-Koordynacyjnego przy ul. Walczaka 42, gdzie najpóźniej do 72 godzin otrzymasz profesjonalną pomoc. Osoby w stanie nagłym, zagrażającym życiu przyjmowane są natychmiast. 

Kim jesteśmy? 
Centrum Zdrowia Psychicznego to ośrodek, którego zadaniem jest zapewnienie i koordynowanie pomocy psychiatrycznej, psychologicznej i psychoterapeutycznej dorosłym mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego. 

Co oferujemy?
Leczenie w Centrum Zdrowia Psychicznego odbywa się według indywidualnego planu terapeutycznego, koordynowanego we współpracy z asystentami zdrowienia. W ramach Centrum oferujemy:
- konsultacje psychiatryczne
- konsultacje i poradnictwo psychologiczne
- psychoterapia indywidualna i grupowa prowadzona przez wykwalifikowanych psychoterapeutów, regularnie superwizowanych
- grupy wsparcia
- a w razie potrzeby profesjonalne leczenie farmakologiczne, terapeutyczne, konsultacje rodzin oraz inne formy pomocy

Jakie są nasze zadania?
Zadaniem Centrum Zdrowia Psychicznego jest zapewnienie osobom z zaburzeniami psychicznymi
- kompleksowej
- wielostronnej 
- powszechnie dostępnej
opieki zdrowotnej oraz innych form i pomocy niezbędnych w środowisku rodzinnym i społecznym. 

Czy musisz mieć skierowanie?
Do Punktu Zgłoszeniowo-Koordynacyjnego działającego w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego może zgłosić się każdy bez skierowania. 

W skład Centrum Zdrowia Psychicznego wchodzą:
Oddział Psychiatryczny Męski - leczenie stacjonarne - ul. Walczaka 42, tel. 95 733 16 33
Oddział Psychiatryczny Żeński - leczenie stacjoinarne - ul. Walczaka 42, tel. 95 733 16 36
Oddział Psychiatryczny Dzienny - leczenie w trybie dziennym 8.00 - 15.00 - ul. Walczaka 42 tel. 95 733 17 06 lub 95 733 17 07

Zespół Leczenia Środowiskowego - leczenie z dojazdem do domu pacjenta
Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych - Zespół Szpitalny - ul. Walczaka 42 , tel. 95 733 18 58

Poradnie Zdrowia Psychicznego na terenie Gorzowa Wlkp. - leczenie ambulatoryjne
Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych - Zespół Szpitalny ul. Walczaka 42, tel. 95 733 18 58
Przychodnia Zdrowia Psychicznego Marta Szczygielska-Dzwończyk - ul. Papuszy 8A, tel. 796 622 221
Wojskowa Przychodnia Lekarska - Samodzileny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - ul. Sienkiewicza 10/11, tel. 95 722 72 85 lub 95 722 86 67
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Dworcowa" - ul. Dworcowa 13, tel. 95 739 29 00 lub 95 739 29 01
Instytut Zdrowia Psychicznego "Para Familia" - ul. Walczaka 12B/12, tel. 95 783 51 81

Jak do nas dojechać? 
Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny znajduje sie przy ul. Walczaka 42. 
Można do nas dojechać własnym środkiem transportu lub linią tramwajową: T1
Walczaka 42 szpital

piątek, 07 grudzień 2018 13:38

Zapraszamy na warsztaty Rak na wspak

Stowarzyszenie Manufaktura zaprasza na warsztaty onkologiczne pod hasłem Rak na Wspak. W programie warsztatów przewidziano m.in. porady dietetyczne, warsztaty makijażu, porady psychologiczne, spotkanie z Natalią Ślizowską – projektantką mody. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma upominek.

Warsztaty odbędą się 17 grudnia 2018 r. w Hotelu Gracja przy ul. Dąbrowskiego 20b w Gorzowie. Początek o godz. 16.00

Nie saniami, nie na reniferach ale samochodami terenowymi przywieźli dziś prezenty dla pacjentów Oddziału Dziecięcego Miłośnicy OFF Road z Gorzowa Wlkp. Były słodycze, owoce, pluszowe kocyki, czapki, kubki i wiele, wiele innych prezentów. To efekt ich współpracy ze sponsorami z całej Polski, choć w tę akcję ochoczo włączają się także lokalne firmy.
Przywieźli prezenty, ale nie przyjechali sami. Dzięki wspólnej pracy św. Mikołaja i harcerzy z 27. Gorzowskiej Drużyny Harcerskiej Szaniec ZHP z Gorzowa choinka w strefie rodziców (również otrzymana od sponsorów) została udekorowana bombkami i gwiazdkami.

piątek, 07 grudzień 2018 10:06

UWAGA pacjenci i lekarze

Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci,
Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej informuje, że w poniedziałek 24 grudnia 2018 r. będzie pracował w trybie dyżurowym (czyli tak jak w soboty, niedziele i święta). Prosimy to uwzględnić przy kierowaniu się lub swoich pacjentów na badania diagnostyczne do ww. zakładu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

czwartek, 06 grudzień 2018 20:35

Mikołaje na motorach

Skoro dziś 6 grudnia, to nie mogło ich zabraknąć. O najmłodszych pacjentach pamiętali jak zwykle motocykliści z gorzowskiego klubu Night Rider. Oddział Dziecięcy z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej odwiedzili już po raz piąty.

Strona 1 z 76
404 Not Found

Not Found

The requested URL /get.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.