Damian Barański

Sylwia Grygiel-Szpałek

Gabinet pielęgniarek:

Gabinet lekarski

Lekarze pracujący w Oddziale:
lek. med. Czarny Krzysztof - lekarz, specjalizacja radioterapia onkologiczna
lek. med. Dębicki Łukasz - lekarz, specjalizacja radioterapia onkologiczna
lek. med. Wydmański Jerzy - lekarz, specjalizacja radioterapia onkologiczna
lek. med. Kubaszewska Magda - lekarz, specjalizacja radioterapia onkologiczna
dr n. med. Pawlak Kornel - lekarz, specjalizacja radioterapia onkologiczna
lek. med. Wróbel - Radecka Renata - lekarz, specjalizacja radioterapia onkologiczna

Wyższy personel medyczny

Hoffmann Krzysztof - technik elektroradiologii
Paluch Renata - sekretarka medyczna
Nowak Elżbieta - sekretarka medyczna

Ośrodek Radioterapii w Gorzowie składa się z 25-łóżkowego oddziału radioterapii oraz 26-łóżkowego hostelu. Całość mają uzupełnić 2 akceleratory liniowe, tomograf komputerowy oraz pomieszczenia dla pracowni planowania radioterapii i pracowni fizyki medycznej.

Całkowita powierzchnia Ośrodka ma ponad 5,5 tysięcy metrów kwadratowych, część użytkowa niespełna 3 tysiące metrów kwadratowych.

Koszt budowy ośrodka sięgał 66 mln zł, niespełna 22 mln zł to dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 (21,6 mln złotych).

Ośrodek Radioterapii w Gorzowie skupia w jednym miejscu większość poradni związanych z leczeniem onkologicznym. Całość dopełniają dwa akceleratory liniowe, tomograf komputerowy, pomieszczenia dla pracowni planowania radioterapii oraz pomieszczenia dla pracowni fizyki medycznej.W Ośrodku radioterapii w gorzowskim szpitalu każdego roku będzie się leczyło kilkaset osób.

poniedziałek, 20 maj 2019 09:39

Cennik badań wykonanych w pracowni EMG

CENNIK BADAŃ WYKONYWANYCH W PRACOWNI EMG

obowiązujący od 15.05.2019

Rodzaj usługi cena netto
1. Elektroneurografia (ENG) jednego nerwu 40,00 zł
2. Elektromiografia (EMG) jednego mięśnia* 40,00 zł
3. Badanie w kierunku polineuropatii 340,00 zł
4. Badanie w kierunku strwardnienia bocznego zanikowego (SLA) 340,00 zł
5. Próba tężyczkowa 200,00 zł
6. Próba miasteniczna 200,00 zł

* Badanie EMG poprzedzone jest zwykle badaniem ENG, więc jego cena może wynikać z sumy liczby badanych nerwów i mięśni
środa, 13 marzec 2019 13:00

Biała Sobota

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. włącza się w ogólnopolską akcję „Okuliści kontra jaskra”. W najbliższą sobotę 16 marca 2019 r. od godz. 8.00, w gabinecie Wojewódzkiej Poradni Okulistycznej przy ul. Dekerta (niski parter), będą wykonywane przesiewowe badania w kierunku jaskry. Z badań mogą skorzystać osoby, które co najmniej rok nie miały wykonywanych badań okulistycznych i do tej pory nie chorowały na jaskrę. Aby wziąć udział w badaniu wystarczy się zarejestrować pod numerem telefonu 95 7331 315. Liczba miejsc jest ograniczona.

poniedziałek, 11 marzec 2019 13:51

Odwiedziny Ministrów

Wiceminister Zdrowia Janusz Cieszyński w towarzystwie Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej oraz Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka odwiedzili dzisiaj gorzowską lecznicę. Poza omówieniem bieżących spraw goście w towarzystwie Wiceprezesa Zarządu Szpitala Roberta Surowca odwiedzili wybudowane lub zmodernizowane w ostatnim czasie szpitalne oddziały, miedzy innymi najnowocześniejszy w województwie SOR, Ośrodek Radioterapii, Pracownię PET/CT oraz Pracownię Leku Cytostatycznego. Nasi goście byli pod wrażeniem zarówno jakości, będącego w szpitalnych zasobach, sprzętu medycznego, ale przede wszystkim profesjonalnej kadry medycznej.

poniedziałek, 11 marzec 2019 11:31

Apele i stanowiska pracowników

Szanowni Państwo,
w związku z informacjami, które w ostatnich dniach pojawiają się w mediach, wzbudzając niepokój wśród osób zatrudnionych w szpitalu, przedstawiamy w załączeniu stanowiska i apele pracowników oraz związków zawodowych działających w szpitalu, które w dniu dzisiejszym wpłynęły do wiadomości Prezesa Zarządu Spółki.