Podziękowania i listy od pacjentów

Pani Wioletto,
...za to wszystko, dzięki czemu czuliśmy się bezpiecznie...
z całego serca DZIĘKUJEMY!!!
Paulina, Mateusz i Staś

środa, 15 maj 2019 12:23

Podziękowania od p. Julianny

Składam serdeczne podziękowania dla lekarza POZ Pana Macieja Mościbrody za jego serce, zaangażowanie i decyzję, która zaważyła na dalszym moim leczeniu.
Lekarzowi Oddziału Wewnętrznego, Panu Mariuszowi Wieczyńskiemu za okazaną troskę, wrażliwość, czułe serce i podjętą słuszną decyzję.

wtorek, 14 maj 2019 10:28

Pani Jolanta dziękuje za opiekę

Do rąk prezesa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. niemal codziennie trafiają podziękowania i pochwały dla personelu od pacjentów gorzowskiej lecznicy. Tym razem prezentujemy list p. Jolanty.
„Pragnę złożyć pochwałę dla pani Klaudii - pielęgniarki z oddziału neurologii. Od wielu lat choruję i leczę się. Nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i zainteresowaniem się pacjentem.”

poniedziałek, 06 maj 2019 11:24

Podziękowania dla pediatrów

Dziękujemy za udzieloną pomoc, zrozumienie, wsparcie, dobre słowo, delikatność i całotygodniową opiekę.
Dzięki lekarzom i pielęgniarkom (pielęgniarzowi :)) oddziału dzieciecego czuliśmy się bezpiecznie, a to w chorobie jest priorytetem.
Pani Ordynator - gratulujemy zespołu!
Aneta W. z rodzicami (nazwisko do wiadomości szpitala)

Na biurko Prezesa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. trafiły podziękowania od p. Urszuli, której mąż był pacjentem Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Poniżej znajduje się ich treść.

Na skrzynkę mailową Prezesa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., Dyrektora Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, a także Rzecznika Praw Pacjenta pod koniec marca wpłynęły podziękowania dla p. Mirosława Zbyla – pielęgniarza pracującego na Oddziale Dziecięcym z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej. Poniżej ich treść.

środa, 27 marzec 2019 14:08

Podziękowania dla p. Wioletty Gębicz

mgr Wioletta Gębicz - koordynator Szkoły Rodzenia otrzymała podziękowania od rodziców, którzy przez 8 tygodni przygotowywali się na spotkanie ze swoim maleństwem w szpitalnej Szkole Rodzenia.
Serdecznie dziękujemy za przygotowanie nas do tak trudnego, a zarazem pięknego momentu jakim jest poród oraz do okresu macierzyństwa.
Zdobytą wiedzę postaramy się wykorzystać najlepiej jak potrafimy.
Z najlepszymi życzeniami grupa "piątkowa":
1. Karolina i Błażej
2. Aneta i Michał
3. Ola
4. Patrycja i Jacek
5. Martyna i Marcin
6. Iza i Benoit
7. Marlena i Wojciech
luty-marzec 2019

My też serdecznie dziękujemy i życzymy samych radosnych chwil w rodzinnym gronie.

piątek, 21 grudzień 2018 13:04

Podziękowania od rodziców Franka

Szanowni Państwo,
z całego serca dziękujemy całemu personelowi Pododdziału Intensywnej Opieki nad Noworodkiem za wspaniałą opiekę nad naszym synkiem. Spotkaliśmy się tutaj z wielką życzliwością, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dziękujemy za serce, wyrozumiałość, wsparcie nam okazane, Pani Katarzynie Kazimierczak za pracę włożoną w początkową rehabilitację naszego synka.
Życzymy dużo cierpliwości i sukcesów zawodowych, a także tego, aby ciepło przez Was okazywane wróciło do Was ze zdwojoną siłą.
Ewa i Tomasz Balcerakowie z Franusiem

czwartek, 20 grudzień 2018 13:53

Podziękowania dla p. Wioletty Gębicz

Serdeczne podziękowania za poświęcenie swojego czasu, pełne optymizmu praktyczne porady (mięśnie dna miednicy będą mocniejsze!). :)
Mam ogromną nadzieję, że to właśnie na Panią trafię na porodówce.
A z okazji nadchodzących Świąt życzę dużo zdrowia, radości, wspaniałych chwil z Rodziną oraz wszystkiego co najlepsze w roku 2019.
Takiej treści podziękowania i życzenia trafiły do p. Wioletty Gębicz - koordynatorki Szkoły Rodzenia od p. Sylwii K. (nazwisko zostawiamy do naszej wiadomości)

czwartek, 20 grudzień 2018 13:52

Podziękowania dla Oddziału Ginekologicznego

Poniżej prezentujemy treść podziękowań, jakie w ostatnich dniach trafiły do personelu Oddziału Położniczo-Ginekologicznego.
Pani Małgorzata W. (z sali nr 4) swoje podziękowania zaczęła od cytatu z ks. Mieczysława Malińskiego „Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Troski o drugiego człowieka”. Od siebie zaś dodała „Dziękuję całemu personelowi Oddziału Ginekologicznego: ordynatorowi, lekarzom, położnym oraz salowym za profesjonalną opiekę, empatię, wyrozumiałość, cierpliwość, życzliwość, zaangażowanie, za to, że czułam się bezpiecznie i z pełnym zaufaniem powierzyłam Wam swoje zdrowie, za to, że pobyt tutaj był dla mnie komfortowy, oraz za to, że mogłam liczyć na pomoc nawet w bardzo „nietypowych” sytuacjach :)”
„Chciałabym podziękować za opiekę, życzliwość, pomoc oraz wiele dobrych słów podczas mojego długiego pobytu w szpitalu. Dziękuję.” Tak napisała pani Sylwia (nazwisko zostawiamy do naszej wiadomości)