Szkoła rodzenia

czwartek, 08 październik 2020 12:37

Odpłatne badania na SARS-CoV2 znów możliwe

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. przywrócił możliwość wykonywania odpłatnych badań w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Badania molekularne na obecność wirusa można zrobić odpłatnie w laboratorium Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.
Na badania można się zgłaszać codziennie między godziną 14.00 a 15.00 do budynku dawnego punktu krwiodawstwa (za rehabilitacją) przy ul. Dekerta 1 z WYDRUKOWANYM potwierdzeniem wykonania przelewu na rachunek bankowy szpitala (numer 08 1130 1222 0030 2002 6720 0003) i dopiskiem TEST - COVID.

poniedziałek, 20 kwiecień 2020 06:56

Szkoła Rodzenia on-line (materiały edukacyjne)

Szanowni Rodzice,
w tym miejscu znajdziecie pomocnicze materiały edukacyjne, które będziemy wykorzystywać podczas zajęć on-line.
Zamieszczone pliki są w formie pliku pdf. Można je pobrać i wydrukować.

Tak rodzi się dziecko. Obejrzyj film.Przebieg porodu (film w języku angielskim) 

piątek, 10 kwiecień 2020 12:51

Szkoła rodzenia wznawia zajęcia ON LINE

Po miesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa w Polsce Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. od 15 kwietnia wznawia pracę Szkoły Rodzenia.
Pary, które są zapisane na marcowo-kwietniową edycję zapraszamy do udziału w zajęciach online. Będzie to możliwe dzięki uruchomieniu specjalnej strony, do której dostęp będą mieli uczestnicy zajęć zgodnie z przypisanymi wcześniej grupami w poszczególnych dniach tygodnia.
SZKOŁA ON-LINE - KLIKNIJ TUTAJ

poniedziałek, 01 lipiec 2019 12:16

Niezbędnik przyszłej mamy

To już ostatnie dni przed rozwiązaniem? Zaoszczędź sobie stresu i przygotuj się do wizyty w szpitalu. Co zabrać ze sobą? Co przygotować dla mamy, co dla dziecka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w poradniku opracowanym przez naszych specjalistów. Chcemy, żeby rodzicie wiedzieli też jakie wizyty lekarskie i położnicze czekają ich po wyjściu z maluszkiem do domu. Tu znajdziecie także informacje o przydatnych rodzicom noworodków i niemowląt numerach telefonów. 

Dzień porodu jest najbardziej wyczekiwaną i zarazem budzącą wiele niepokoju datą w kalendarzu datą każdej ciężarnej, zwłaszcza tej, która będzie rodzić po raz pierwszy. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w 8-tygodniowym kursie w szpitalnej Szkole Rodzenia. Podczas każdego ze spotkań doświadczona i wykwalifikowana mgr położnictwa Wioletta Gębicz przygotowuje do świadomego i aktywnego porodu, a także do niezmąconego stresem rodzicielstwa.

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.