Agnieszka Wiśniewska

22 stycznia rozpoczęła się rejestracja na szczepienia dla grupy 70+. Jednak ze względu na ograniczoną dostępność szczepionki najprawdopodobniej nie wszyscy zainteresowani zostaną w procesie rejestracji umówieni na konkretne wybrane przez siebie terminy szczepień. Tym osobom Narodowy Fundusz Zdrowia udostępnia możliwość zgłoszenia się na szczepienie poprzez infolinię i formularz internetowy. W przypadku braku wolnych terminów można zadzwonić na ogólnopolski numer 989. Jeśli pojawią się nowe dawki szczepionki i nowe terminy szczepień konsultant oddzwoni i poinformuje o dalszym trybie postępowania.
Zgłosić chęć poddania się szczepieniu można też drogą elektroniczną wypełniając formularz na stronie https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/. Każda osoba, która wypełni kwestionariusz zostanie telefonicznie poinformowana o możliwości rejestracji na konkretny termin szczepienia.

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie informuje, że w związku z ograniczoną liczbą miejsc przewidzianą dla grupy seniorów włączonych do grupy seniorów w wieku 80+ i 70+ wszystkie terminy szczepień dla tej grupy osób do 31 marca 2021 r. już są zajęte. Lecznica apeluje o to, by nie zapisywać się w wielu miejscach jednocześnie.
- Brak wolnych terminów do końca marca dotyczy nie tylko szpitala – mówi Barbara Kasperska, kierownik ds. funkcjonowania poradni, rejestracji i pracowni szpitalnych w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. - Docierają do nas informacje, że seniorzy 80+ lub ich bliscy wysyłają zgłoszenia do wielu placówek jednocześnie. W ten sposób blokują możliwość ustalenia terminu innym pacjentom. Apelujemy o to, aby wybrać sobie jeden punkt szczepień, najlepiej ten położony najbliżej miejsca zamieszkania i tam oczekiwać na wyznaczenie terminu. Zwolnione w ten sposób miejsca stworzą możliwość zaszczepienia się innym osobom, dla których teraz nie ma miejsca.

czwartek, 21 styczeń 2021 18:13

Uwaga pacjenci w grupie wiekowej 80+ i 70+

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie informuje, że do 31 marca 2021 r. wszystkie terminy szczepień dla seniorów (80+ i 70+) już są zajęte.
Aby zarezerwować termin szczepienia przeciwko COVID-19 prosimy zgłaszać się do innych punktów szczepień. Ich listę, adresy i numery telefonów można znaleźć TUTAJ
Osoby, które już wysłały zgłoszenie, bądź wpisywały się w kolejkę oczekujących w szpitalu proszone są o oczekiwanie na telefon z informacją o terminie.

czwartek, 21 styczeń 2021 18:07

Uwaga pacjenci w grupie wiekowej 80+ i 70+

czwartek, 21 styczeń 2021 08:47

Zatrudnimy pracownika do prosektorium

oferta pracy prosektorium

środa, 20 styczeń 2021 17:50

Szczepienia na COVID w aptece

Uwaga Pacjenci!
Od czwartku (21 stycznia 2021 r.) szczepienia przeciwko COVID-19 będą się odbywały na I piętrze budynku szpitalnej apteki (wejście przy szlabanie przy budynku rehabilitacji)

środa, 20 styczeń 2021 17:47

Szczepienia na COVID w aptece

Uwaga Pacjenci!

środa, 20 styczeń 2021 15:15

Szpital idzie do sądu

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. skieruje do sądu rejonowego w Gorzowie sprawę wczorajszego (19 bm.) podpalenia materaca przez jednego z pacjentów na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej. Szpital zarzuca mu stworzenie realnego zagrożenia życia i zdrowia pacjentów i personelu oddziału. Konsekwencje ma też ponieść mężczyzna, który przebywając w jednej sali z palaczem nie zareagował na to niewłaściwe zachowanie.