• Strona główna
  • Galeria
  • Studenci wydziału lekarskiego zwiedzali nasz szpital
Poprzednia Następna

Studenci wydziału lekarskiego zwiedzali nasz szpital

Studenci V i VI roku wydziału lekarskiego Uniwersytetu Zielonogórskiego odwiedzili naszą lecznicę.  Wkrótce rozpoczną staż . Być może właśnie w naszym szpitalu. - Zeby zdobyć doświadczenie w zawodzie najlepiej wybierać dużą placówkę, żeby spotkac jak najwięcej pacjentów z najróżniejszymi chorobami. A nasz szpital jest największy w województwie - mówiła dr n.med., profesor UZ Katarzyna Brzeźniakiewicz - Janus.

Przyszli lekarze mieli też okazję spotakć się i porozmawiać z prezesem szpitala Jerzym Ostrouchem,  prof. dr hab. n. med. Wiesławem Wiktorem Jędrzejczakiem oraz ordynatorami oddziałów. Mieli też okazję przyjżeć  się z bliska pracy na naszych oddziałach.

17 13 9 18 19 1 5 14 2 6 7 10 11
Powrót Udostępnij
Poprzedni Następny