KONTAKT I REJESTRACJA

sekretariat@szpital.gorzow.pl

Powróć do: Konkursy ofert

Konkurs na kierowanie Oddziałem Laryngologii z Pododdziałem Chirurgii Twarzowo - Szczękowej

Na podstawie art. 26 ust. 3 i 4 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Dekerta 1, ogłasza konkurs ofert na kierowanie Oddziałem Laryngologii z Pododdziałem Chirurgii Szczękowo – Twarzowej z jednoczesnym udzielaniem świadczeń zdrowotnych.

1. Nazwa i siedziba podmiotu ogłaszającego konkurs: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością, 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Dekerta 1. Przedmiot konkursu: kierowanienOddziałem laryngologii z Pododdziałem Chirurgii Szczękowo - twarzowej z jednoczesnym udzielaniem świadczeń zdrowotnych.

2. Okres zawarcia umowy : od 01 lutego 2022 roku do 31 stycznia 2025 roku.

3. Szczegółowe warunki konkursu ofert dostępne są:: na stronie internetowej: www.szpital.gorzow.pl lub w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przy ul. Dekerta 1, w godz. 11.00-14.00.

Wszelkich informacji w zakresie prowadzonego postępowania konkursowego w imieniu Udzielającego zamówienia udziela pracownik Działu Organizacji i Kadr – Karolina Czyrka.

4. Oferty należy składać na adres: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Dekerta 1, w terminie do dnia 21 stycznia 2022 r. do godz. 10.00 w Kancelarii Szpitala.

5. Dokumenty kandydatów powinny być zapakowane w dwie koperty. Na kopercie wewnętrznej w której powinny znajdować się dokumenty aplikacyjne kandydat podaje swoje imię, nazwisko oraz adres zwrotny. Koperta zewnętrzna powinna zawierać dopisek: „Konkurs ofert na kierowanie Oddziałem Laryngologii z Pododdziałem Chirurgii Szczękowo - Twarzowej z jednoczesnym udzielaniem świadczeń zdrowotnych”.

6. Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 21 stycznia 2022 roku o godz. 11.00

7. Termin związania ofertą wynosi 30 dni od daty upływu terminu składania ofert.

Zastrzega się prawo odwołania konkursu lub przesunięcia terminu do składania ofert bez podania przyczyny.

Pliki do pobrania:

Format: doc, 41 kB
Szczegółowe warunki
Format: doc, 77 kB
Umowa
Format: doc, 111 kB
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!