KONTAKT I REJESTRACJA

sekretariat@szpital.gorzow.pl

Powróć do: Konkursy ofert

Konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów kardiologii lub chorób wewnętrznych

Ogłoszenie:

Na podstawie art. 26 ust. 3 i 4 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie WlkpSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 66 - 400 Gorzów Wlkp., ul. Dekerta 1,  ogłasza konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie kardiologii lub w dziedzinie chorób wewnętrznych w Oddziale Kardiologii i w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w Pracowni Hemodynamiki i Chirurgii Naczyniowej.

1.Nazwa i siedziba podmiotu ogłaszającego konkurs: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Dekerta 1.

2.Przedmiot konkursu: udzielanie świadczeń zdrowotnych świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie kardiologii lub w dziedzinie chorób wewnętrznych w Oddziale Kardiologii i w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w Pracowni Hemodynamiki i Chirurgii Naczyniowej

3. Okres zawarcia umowy : od 01 lutego 2022 roku do 31 stycznia 2025 roku.

4. Szczegółowe warunki konkursu ofert dostępne są na stronie internetowej: www.szpital.gorzow.pl lub w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przy ul. Dekerta 1, pok. nr 11 w godz. 11.00-14.00. Wszelkich informacji w zakresie prowadzonego postępowania konkursowego w imieniu Udzielającego zamówienia udziela pracownik Działu organizacji kadr - Karolina Czyrka.

5. Oferty należy składać na adres: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Dekerta 1, 66-400 Gorzów Wlkp., w terminie do dnia 24 stycznia 2022 r. do godz. 10.00 w Kancelarii Szpitala.

6. Dokumenty kandydatów powinny być zapakowane w dwie koperty. Na kopercie wewnętrznej w której powinny znajdować się dokumenty aplikacyjne kandydat podaje swoje imię, nazwisko oraz adres zwrotny. Koperta zewnętrzna powinna zawierać dopisek: „Konkurs ofert na udzielanie świadczeń przez lekarzy specjalistów w dziedzinie kardiologii lub w dziedzinie chorób wewnętrznych w Oddziale Kardiologii i w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz w Pracowni Hemodynamiki i Chirurgii Naczyniowej.

7. Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 24 stycznia 2022 r. o godz 11.00.

8. Termin związania ofertą wynosi 30 dni od daty upływu terminu składania ofert.

9. Zastrzega się prawo odwołania konkursu lub przesunięcia terminu do składania ofert bez podania przyczyny.

10. Zastrzega się możliwość wyboru kilku ofert w celu wykonania całości przedmiotu zamówienia.

Pliki do pobrania:

Format: doc, 41 kB
Szczegółowe warunki konkursu
Format: doc, 82.5 kB
Umowa
Format: doc, 85 kB
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!