KONTAKT I REJESTRACJA

+48 95 782 77 77

sekretariat@szpital.gorzow.pl

Odwiedziny

Odwiedziny w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. odbywają się we wszystkie dni tygodnia. Godziny odwiedzin oraz czas ich trwania uzależnione są od specyfiki oddziału, w którym przebywa pacjent.

Z uwagi na zwiększoną liczbę czynności i zabiegów wykonywanych przy chorych w godzinach rannych i do pory obiadowej, proponujemy przenieść wizyty na godziny popołudniowe. Ułatwia to lepsze i szybsze zakończenie czynności medycznych. W czasie czynności medycznych (godziny dopołudniowe) odwiedziny u chorych mogą być skracane lub przerywane przez personel medyczny.

Warunki lokalowe nie pozwalają na to, by chorego przebywającego w oddziale odwiedzało jednorazowo więcej osób. W związku z tym ograniczamy liczbę odwiedzających do 1-2 osób.

Odwiedziny na oddziałach dziecięcych (pediatria, chirurgia dziecięca) oraz u dzieci hospitalizowanych w innych oddziałach (laryngologia, okulistyka) trwają całą dobę. Bliskim umożliwiamy również kontakt z ciężarnymi i położnicami. Przy wejściu na każdy oddział znajdują się dzwonki. Opiekunowie dzieci mogą również skorzystać z pokoi hotelowych (więcej informacji: tel. 95 733 11 56)

Odwiedzających, którzy mają infekcję lub inne problemy zdrowotne /biegunka, zmiany skórne, podwyższona temperatura, itp./, bardzo prosimy o wstrzymanie się od odwiedzin. Mogą one spowodować zagrożenie epidemiologiczne dla wszystkich leczonych w oddziale.

Do pielęgniarek należy kierować wszelkie spostrzeżenia, niepokoje i pytania dotyczące wykonywanych zabiegów higienicznych, żywieniowych, związanych z organizacją czasu wolnego i zabaw.

Przed odwiedzinami w oddziale wierzchnie okrycie należy pozostawić w nieodpłatnej szatni szpitala (przy wejściu głównym do szpitala).

Czasami odwiedziny w oddziale są ograniczane lub wprowadzany jest zakaz odwiedzin. Ma to miejsce najczęściej w okresach nasilonych infekcji albo stwierdzenia zakażenia epidemicznego w danym oddziale. Na drzwiach oddziału umieszczona jest wtedy stosowna informacja. W takich sytuacjach o trybie spotkania z chorym należy rozmawiać z pielęgniarką lub lekarzem oddziału.

Oddziały o szczególnych zasadach odwiedzin:

  1. Oddział psychiatryczny męski/żeński
  2. Oddział psychiatrii sądowej
  3. Oddział Rehabilitacji
  4. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
  5. OIOM/Oddział neonatologii
  6. Oddział Dziecięcy z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej
  7. Oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej
  8. Sale intensywnego nadzoru w obrębie oddziału (kardiologia, neurochirurgia, o. wewnętrzny, pediatria).
  9. Sale pooperacyjne (oddziały zabiegowe).

Szczegółowych informacji o zasadach odwiedzin pacjentów na ww. oddziałach udziela personel medyczny

 
 
 
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!