• Strona główna
  • Galeria
  • Wystawa malarska w Galerii R
Poprzednia Następna

Wystawa malarska w Galerii R

Od 20 marca 2023 r. na ścianach Galerii R można oglądać prace Magdaleny Bycki z Myśliborza. Kobieta mówi, że malowanie ją uspokaja i relaksuje. - Trochę jest też ucieczką przed rzeczywistością - śmieje się pani Magdalena. Od wczoraj jej prace można oglądać w naszej Galerii R na korytarzach radioterapii.
M. Bycka maluje abstrakcje w akrylu. - Bardziej amatorsko, choć też staram się doszkalać - tłumaczy. O Galerii R dowiedziała się od taty, który jest naszym pacjentem. - To bardzo fajny pomysł, że w takim właśnie miejscu można się na chwilę oderwać i pooglądać czyjeś prace - mówi.
 
21 3 4 5 1 6 19 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20
Powrót Udostępnij
Poprzedni Następny