Koncert przy szpitalu

W ramach akcji Miejskie Granie Filharmonia Gorzowska zaprasza na plenerowy koncert. Muzycy wystąpią na skwerze przy centrum onkologii i kliniki hematologii. Zagrają dla pacjentów, pracowników szpitala i gorzowian. 

Niedziela 7 maja, 11.00, wstęp darmowy
Koncert przeniesiony z soboty 6 maja

Wystapią:
Gaelle Dohen/flet
Yi Ding-Dana/skrzypce
Maciej Dana/klarnet
Mateusz Rzytka/kontrabas

Program:
Muzyka taneczna dookoła świata

 

Pozostałe koncerty 7 maja

Muzyka taneczna dookoła świata
12.00 park Górczyński, przy fontannie
Motylia
13.00 park Kopernika, przy fontannie

14.00 Kwadrat

ABBA kameralnie
15.00 Park Róż
16.00 os. Europejskie
17.00 os. Staszica (Intermarche)
18.00 os. Piaski (skwer między blokami ul. Boh. Westerplatte 6 i 4)
Wystąpią:
Daria Krzysztoń-Baran/skrzypce
Paweł Gaca/altówka
Bartosz Baran/fagot
Przemysław Kojtych-Kłysz/piano
Krzysztof Ciesielski/bas
Aleksander Lasek/perkusja

 

WIĘCEJ na stronie Filharmonii Gorzowskiej

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia