Akcja: Badanie za serduszko

W niedzielę 29 stycznia wrzućcie datek do skarbonki i z serduszkiem WOŚP przyjdźcie na darmowe badania!

Każda dorosła osoba, która 29 stycznia od 11.00 do 14.00 z serduszkiem WOŚP zgłosi się do punktu pobrań szpitalnego laboratorium, za darmo zrobi badanie CRP.

Polega ono na pobraniu krwi (nie trzeba być na czczo) i pozwala zdiagnozować rozwijający się w organizmie stan zapalny - poziom białka C-reaktywnego (CRP) rośnie, gdy w ciele rozwija się infekcja, doszło do urazu lub zawału serca czy przy stanach zapalnych.

Kto nie zdąży przebadać się w niedzielę 29 stycznia, będzie miał jeszcze szansę. Na finał WOŚP przekazujemy vouchery na kompleksowe badania - ważne do przyszłego roku.

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia