Strona główna
Opinie naszych pacjentów
Podziękowanie dla lek. Moniki Pakosz-Golanowskiej
Poprzedni
Następny
15 - 04 - 2026
Podziękowanie dla lek. Moniki Pakosz-Golanowskiej
powrót
do opinii
Udostępnij
Poprzednia
Następna
Pozostałe
opinie
22 - 04 - 2026
Podziękowanie dla oddziału kardiochirurgii
15 - 04 - 2026
Podziękowanie dla Wioletty Gębicz, koordynatorki Szkoły Rodzenia
15 - 04 - 2026
Podziękowanie dla zespołów oddziału położniczego i noworodkowego