13 listopada pracujemy jak w święto

W poniedziałek 13 listopada wiele działów szpitala będzie miało wolne. Nieczynne będą m.in. poradnie, punkty rejestracji czy punkt wydawania wyników.

Najbliższy poniedziałek (13 listopada) dla większości pracowników szpitala będzie dniem wolnym za święto 11 listopada, które w tym roku wypada w sobotę. Nie będą pracowały szpitalne poradnie specjalistyczne, punkty rejestracji w tym call center, punkt wydawania wyników ani szpitalna administracja.

Odbiór wyników czy rejestracja do poradni będą jednak możliwe przez internetowe konto pacjenta szpitala lub asystenta pacjenta na stronie szpitala.
SPRAWDŹ TUTAJ

Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej będzie pracował w trybie dyżurowym, czyli wyłącznie dla pacjentów oddziałów. Inaczej niż Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej - czynny cały rok (24 h przez 7 dni w tygodniu).
SPRAWDŹ TUTAJ

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna będzie dyżurowała jak w dni powszednie, czyli od 18.00 do 8.00.