Doposażenie w urządzenia robotyczne do rehabilitacji

Dofinansowanie ze środków subfunduszu terapeutyczno–innowacyjnego w ramach funduszu medycznego na realizację zadania polegającego na wsparciu rozwoju innowacyjnych rozwiązań służących do udzielenia świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie doposażenia podmiotów leczniczych w urządzenia robotyczne do rehabilitacji.

 

 

Zgodnie z zawartą umową nr FM-STI.01.REHABILITACJA.ROBOTY.W-23338/23/2579/77, na realizację zadania pn. ,,Doposażenie Oddziału Rehabilitacji Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. sp. z o. o. urządzenia robotyczne do Rehabilitacji Neurologicznej i Ogólnoustrojowej” Minister Zdrowia przyznał Wielospecjalistycznemu Szpitalowi Wojewódzkiemu w Gorzowie Wlkp. sp. z o. o. środki publiczne w wysokości 489 000,00 zł. Przedmiotem projektu jest zakup dwóch mobilnych robotów rehabilitacyjnych górnych partii ciała oraz zakup jednego mobilnego robota rehabilitacyjnego kończyn dolnych.

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!