Dotacje celowe z budżetu Województwa Lubuskiego

1. „Rozbudowa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. o Ośrodek Dializoterapii z Oddziałem Nefrologicznym w celu przeciwdziałaniu pandemii COVID-19 oraz poprawy warunków pracy pracowników szpitala i warunków obsługi pacjentów”

Na realizację zadania Województwo Lubuskie, w drodze uchwały nr 219/3009/21 Zarządu Województwa Lubuskiego z dnia 9 listopada 2021 r. w sprawie dokonania zmian uchwały budżetowej Województwa Lubuskiego na 2021 rok, przyznało Wielospecjalistycznemu Szpitalowi Wojewódzkiemu w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. dotację celową w wysokości 387 440,00 zł.

W dniu 17 listopada 2021 r. została podpisana Umowa nr 47/2021 o dofinansowanie projektu pn.: „Rozbudowa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. o Ośrodek Dializoterapii z Oddziałem Nefrologicznym w celu przeciwdziałaniu pandemii COVID-19 oraz poprawy warunków pracy pracowników szpitala i warunków obsługi pacjentów”, polegającego na:

- pracach przygotowawczych i projektowych (dokumentacja techniczna) pod inwestycję,
- robotach budowlano- montażowych w celu rozbudowy Szpitala o Ośrodek Dializoterapii z Oddziałem Nefrologicznym mające na celu przeciwdziałanie pandemii COVID-19 oraz poprawy warunków pracy pracowników szpitala i warunków obsługi pacjentów.

Wartość dofinansowania: 387 440,00 zł.
Projekt współfinansowany ze środków Województwa Lubuskiego.

 

 

 

2. „Rozbudowa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. o Ośrodek Dializoterapii z Oddziałem Nefrologicznym w celu przeciwdziałania pandemii COVID-19”

Na realizację zadania Województwo Lubuskie, w drodze uchwały nr 254/3419/22 Zarządu Województwa Lubuskiego z dnia 22 marca 2022 r. w sprawie dokonania zmian uchwały budżetowej Województwa Lubuskiego na 2022 rok pomiędzy Miastem Gorzów Wielkopolski- Urzędem Miasta Gorzowa Wielkopolskiego a Województwem Lubuskim- Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, przyznało Wielospecjalistycznemu Szpitalowi Wojewódzkiemu w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. dotację celową w wysokości 1 000 000,00 zł.

W dniu 21 kwietnia 2022 r. została podpisana Umowa nr DZ.I.3032.15.2022 r. o dofinansowanie projektu pn.: „Rozbudowa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. o Ośrodek Dializoterapii z Oddziałem Nefrologicznym w celu przeciwdziałania pandemii COVID-19”, polegającego na:

- robotach budowlano- montażowych w celu rozbudowy Szpitala o Ośrodek Dializoterapii z Oddziałem Nefrologicznym mające na celu przeciwdziałanie pandemii COVID-19.

 Wartość dofinansowania: 1 000 000,00 zł.

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Lubuskiego.

 

 

3.  „Zakup aparatu do krążenia pozaustrojowego oraz aparatu do autotransfuzji na potrzeby Oddziału Kardiochirurgii (stanowiącego obecnie Pododdział Kardiochirurgii) Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.”.


Na realizację zadania Województwo Lubuskie, w drodze uchwały nr 327/4518/23 Zarządu Województwa Lubuskiego z dnia 
4 kwietnia 2023 r. w sprawie dokonania zmian uchwały budżetowej Województwa Lubuskiego na 2023 rok, przyznało Wielospecjalistycznemu Szpitalowi Wojewódzkiemu w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. dotację w wysokości 1 000 000,00 zł.

W dniu 27 czerwca 2023 r. została podpisana Umowa nr DZ.I.3032.14.2023 z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania inwestycyjnego pn.: „Zakup aparatu do krążenia pozaustrojowego oraz aparatu do autotransfuzji na potrzeby Oddziału Kardiochirurgii (stanowiącego obecnie Pododdział Kardiochirurgii) Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.”, polegającego na:

- zakup aparatu dom krążenia pozaustrojowego z urządzeniem grzewczo-chłodzącym,
- zakup aparatu do autotransfuzji.

Wartość dofinansowania: 1 000 000,00 zł.

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Lubuskiego.

 

 

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!