Powróć do: Dla Pacjentów

SZYBKA TERAPIA ONKOLOGICZNA

Szybka terapia onkologiczna to rozwiązania organizacyjne, mające na celu sprawne i szybkie poprowadzenie pacjenta przez kolejne etapy diagnostyki i leczenia.

Karta Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego (DILO) uprawnia pacjenta do przyspieszonych terminów badań oraz wizyt w poradniach specjalistycznych na etapie diagnostyki onkologicznej.

Pacjent z rozpoznaniem onkologicznym oraz pełną diagnostyką, kierowany jest przez lekarza prowadzącego, do konsylium onkologicznego celem ustalenia planu leczenia. O terminie konsylium, pacjent jest informowany telefonicznie przez koordynatora onkologicznego.

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. organizuje konsylia onkologiczne cyklicznie co tydzień we wtorki i środy:
wtorek 10.30
środa 10.00

W skład konsylium wchodzi zespół lekarzy specjalistów (w zależności od rozpoznania choroby onkologicznej) z danych oddziałów:

oraz każdorazowo

  • specjalista onkologii
  • specjalista radioterapii


Ponadto do dyspozycji pacjentów pozostaje zespół koordynatorów onkologicznych:

  • Klaudia Matecka/Natalia Hanysz  95 782 78 48
  • Renata Animucka/Izabela Gaca 95 782 78 49

 

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!