Przenosimy rejestrację ogólną
Uwaga, Pacjenci! Przenosimy rejestrację ogólną z tymczasowego pawilonu koło SOR-u do nowego budynku poradni specjalistycznych naprzeciwko szpitala.
W piątek 26 czerwca tymczasowy pawilon zostanie zamknięty. Tego dnia rejestracja będzie możliwa w okienkach Ośrodka Radioterapii. Od poniedziałku 29 czerwca rejestracja będzie już w budynku poradni.
Oczywiście przez cały czas będzie można rejestrować się przez:
- call center pod numerem 95 782 77 77 (poniedziałek, środa 7.00-18.00; wtorek, czwartek, piątek 7.00-14.30)
- mailowo: rejestracja@szpital.gorzow.pl
- przez asystenta pacjenta na stronie szpitala
- przez internetowe konto pacjenta szpitala (do wybranych poradni)
Więcej o zasadach rejestracji TUTAJ