Żegnamy Beatę Piekarską

Beata Piekarska była absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek: biologia) i Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom specjalisty w dziedzinie laboratoryjnej diagnostyki medycznej.
Od 2017 r. kierowała szpitalnym Zakładem Diagnostyki Laboratoryjnej. W 2024 r. wojewoda lubuski mianował Beatę Piekarską wojewódzkim konsultantem w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Lubuskich specjalistów reprezentowała w Krajowej Radzie Diagnostów Laboratoryjnych VI kadencji. Z ogromną pasją kształciła studentów Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie.
Pożegnanie Beaty Piekarskiej odbędzie się 22 stycznia br. (środa). Uroczystość rozpocznie msza żałobna o 14.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Murzynowie. Pogrzeb odbędzie się po mszy.