Koncert przy szpitalu
W ramach akcji Miejskie Granie Filharmonia Gorzowska zaprasza na plenerowy koncert. Muzycy wystąpią na skwerze przy centrum onkologii i kliniki hematologii. Zagrają dla pacjentów, pracowników szpitala i gorzowian.
Niedziela 7 maja, 11.00, wstęp darmowy
Koncert przeniesiony z soboty 6 maja
Wystapią:
Gaelle Dohen/flet
Yi Ding-Dana/skrzypce
Maciej Dana/klarnet
Mateusz Rzytka/kontrabas
Program:
Muzyka taneczna dookoła świata
Pozostałe koncerty 7 maja
Muzyka taneczna dookoła świata
12.00 park Górczyński, przy fontannie Motylia
13.00 park Kopernika, przy fontannie
14.00 Kwadrat
ABBA kameralnie
15.00 Park Róż
16.00 os. Europejskie
17.00 os. Staszica (Intermarche)
18.00 os. Piaski (skwer między blokami ul. Boh. Westerplatte 6 i 4)
Wystąpią:
Daria Krzysztoń-Baran/skrzypce
Paweł Gaca/altówka
Bartosz Baran/fagot
Przemysław Kojtych-Kłysz/piano
Krzysztof Ciesielski/bas
Aleksander Lasek/perkusja
WIĘCEJ na stronie Filharmonii Gorzowskiej