Odeszła nasza koleżanka

Zdjęcie do Odeszła nasza koleżanka

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 10 września 2021 r. w wieku 61 lat zmarła

Danuta Rutowicz

sekretarka medyczna od ponad 30 lat związana z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.,

służąca swoją wiedzą i doświadczeniem pacjentom Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

wrażliwa, dobra koleżanka i wspaniały człowiek.

Rodzinie i bliskim najszczersze wyrazy głębokiego współczucia składa zarząd oraz pracownicy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.

Danuta Rutowicz została zatrudniona gorzowskim szpitalu w październiku 1989 r.; od początku pracowała w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Świętą w czwartek 16 września 2021 r. o godz. 11 w Domu Pogrzebowym Products (II brama) przy ul. Żwirowej 5k w Gorzowie Wlkp.

Wystawienie urny z prochami zmarłej zaplanowane jest na godz. 10.45. Po Mszy urna z prochami zmarłej zostanie złożona do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Gorzowie Wlkp.