Poradnia kardiologiczna w nowym budynku

Od poniedziałku 20 marca pacjenci poradni kardiologicznej będą przyjmowani w nowym budynku naprzeciwko szpitala.

Osoby, które mają wizytę u kardiologa lub kontrolę stymulatorów, nie będą już musiały wchodzić do szpitala, gdzie do tej pory działała poradnia.

Wojewódzka Przychodnia Kardiologiczna jako pierwsza wprowadza się do nowej siedziby. To parterowy budynek, który stanął za pawilonem rejestracji z poczekalnią. Do nowej poradni kardiologicznej najłatwiej będzie się dostać, korzystając z bocznego wejścia do budynku.

Niemal jednocześnie z kardiologią w nowym obiekcie rusza rehabilitacja kardiologiczna. Wkrótce przeniosą się tu też poradnie: okulistyczna, leczenia zeza, ortopedyczna i preluksacyjna dla dzieci.

Nowa siedziba poradni już gotowa