Przeprowadzka Zakładu Mikrobiologii

Zakład Mikrobiologii działa w szpitalnym kompleksie przy ul. Dekerta, a nie jak dotychczas przy ul. Walczaka 42.

Od środy (29 maja) mikrobiologia zaprasza już do nowego budynku. Zakład zajął skrzydło Centrum Usług Diagnostycznych, które powstaje w miejscu dawnej stacji krwiodawstwa i Zakładu Patomorfologii (też już po przeprowadzce). To informacja nie tylko dla placówek medycznych, które dostarczają materiał do badań, ale też dla pacjentów, którzy korzystają z oferty zakładu.

CZYTAJ TEŻ: Zakład Mikrobiologii

Jak trafić do mikrobiologii? Mijamy szlaban przy punkcie wydawania wyników i kierujemy się w stronę ośrodka radioterapii. Po drodze mamy bordowy blok N z Zakładem Medycyny Nuklearnej. Centrum Usług Diagnostycznych jest za pawilonem Szkoły Rodzenia i Rehabilitacji.

Sprawdź TUTAJ

Nowoczesne centrum diagnostyczne. Zobaczcie projekty!

wizualizacja nr 2 wizualizacja nr 1 wizualizacja nr 4 wizualizacja nr 3