Rejestracja główna zmienia adres

Rejestracja główna opuściła parterowy pawilon naprzeciwko szpitala i przeniosła się do pomieszczeń przy izbie przyjęć.

Okienka rejestracji głównej od środy 20 września będą w nowych pomieszczeniach pod wjazdem dla karetek. Tuż obok izby przyjęć, gabinetów nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz wejścia na SOR.

Razem z adresem zmienia się grafik rejestracji. Od poniedziałku do piątku pracuje ona od 7.00 do 15.00. Za to czas pracy wydłuża szpitalne call center, czyli rejestracja telefoniczna:
  • w poniedziałki i środy od 7.00 do 18.00
  • w pozostałe dni od 7.00 do 14.30

SPRAWDŹ TEŻ: KONTAKT

Do poradni można zarejestrować się także przez internetowego asystenta pacjenta widocznego na naszej stronie.