Wstrzymane przyjęcia na oddziale wewnętrznym

Oddział chorób wewnętrznych do odwołania wstrzymuje przyjmowanie pacjentów. Powód? Ognisko koronawirusa.

Decyzja o wstrzymaniu przyjęć na Oddziale Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego, Endokrynologii, Gastroenterologii zapadała we wtorek 4 stycznia i już obowiązuje. To reakcja na wykrycie ogniska koronawirusa.

Sytuacja jest pod kontrolą, pacjenci mają regularnie wykonywane testy PCR. Do czasu wygaszenia ogniska, oddział nie może jednak przyjmować nowych osób. Prosimy lekarzy rodzinnych, żeby - w miarę możliwiości - informowali o tym pacjentów.
OLIS