Wymazy dzieci – w punkcie Drive Thru

Zdjęcie do Wymazy dzieci – w punkcie Drive Thru

W związku ze zwiększoną liczbą wykonywanych testów w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u dzieci i w trosce o bezpieczeństwo dzieci kierowanych do hospitalizacji w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Informujemy, że od poniedziałku (8 listopada) wymazy dla dzieci kierowanych na badanie przez lekarzy POZ wykonywane są w punkcie Drive Thru (wjazd od ulicy Czartoryskiego).

Punkt pobierania wymazów typu Drive Thru czynny jest codziennie (także w niedziele i święta) od godz. 9.00 do 16.00.