Uwaga! Zmiana organizacji ruchu przy Dekerta

Z powodu kompleksowej przebudowy wewnętrznych dróg od 9 września zmieniamy organizację ruchu w szpitalnym kompleksie przy ul. Dekerta.

Zamknięty wjazd przy szlabanie
Najważniejsza zmiana to zamknięcie wjazdu przez automatyczny szlaban przy punkcie wydawania wyników. Z tego wjazdu będą korzystały głównie samochody służbowe, w tym karetki.

Wjazd do szpitala od strony SOR-u
Od 9 września do szpitalnego kompleksu najlepiej wjeżdżać nową drogą między SOR-em a bazą pogotowia lotniczego. Pacjenci dojadą nią na nowy parking (450 miejsc), z którego przejdą np. do stacji dializ, ośrodka radioterapii, a z niego do starej części szpitala (zobacz poniżej).

Jak dojść lub dojechać na rehabilitację
Z nowego parkingu przejdziemy też najwygodniej i najbezpieczniej do budynku rehabilitacji i Szkoły Rodzenia czy do pobliskiego zakładu patomorfologii.

CZYTAJ TEŻ: Rejstracja główna zmienia adres

Wokół nowego parkingu będą zostaną też wytyczone drogi zastępcze, głównie do transportu szpitalnego. W ostateczności jednak będą mogli skorzystać z nich pacjenci.

Do Zakłdu Medycyny Nuklearnej
Osoby, które będą chciały dotrzeć do Zakładu Medycyny Nuklearnej (budynek N), będą musiały przejść przez częściowo zamknięty parking służbowy w pobliżu punktu wydawania wyników. Uwaga, to trasa wyłączmie dla pieszych! Samochodem nie dojedziemy tędy do innych budynków szpitala.

Budowa parkingu przy poradniach
Od 19 września  zostanie zamknięty plac przy nowym budynku poradni naprzeciwko szpitala. Do końca grudnia potrwa tu budowa parkingu na 150 miejsc.

ZOBACZ WIDEO

Zmiany organizacji ruchu i wszelkie niedogodności wynikają z prowadzonej właśnie kompleksowej przebudowy szpitalnych dróg, chodników i parkingów. Przy okazji remontujemy sieć szpitalnych tuneli i urządzamy tereny zielone. Prosimy o ostrożność i przepraszamy za utrudniania.