Dla Pacjentów

INFORMATOR DLA PACJENTÓW

WIELOSPECJALISTYCZNEGO SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO

W GORZOWIE WLKP. SP. Z O.O.

Dla nas najważniejsze jest zdrowie Pacjenta i jego zadowolenie z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że pobyt w szpitalu dla wielu naszych pacjentów jest bardzo stresujący. Sama konieczność rozstania z rodziną i strach o swoje zdrowie może wywoływać niepokój. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa Informator, którego zadaniem jest przybliżenie Państwu naszego szpitala . Znajdą w nim Państwo podstawowe informacje o Szpitalu, i jego działalności oraz procedurach przyjęcia.

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie to lecznica, która dysponuje ponad 1000 łóżek, na ponad 30 oddziałach w dwóch zespołach szpitalnych na terenie Gorzowa Wlkp. W tej publikacji znajdziecie Państwo informacje dotyczące rozmieszczenia poszczególnych oddziałów, a także poznacie zasady obowiązujące każdego pacjenta (i odwiedzające go osoby) podczas jego pobytu w naszej placówce. Z Informatora dowiecie się Państwo m.in. co zabrać ze sobą do szpitala, o której godzinie wydawane są posiłki, gdzie znajdują się szpitalne sklepy, bufet, kaplica, fryzjer, biblioteka i gdzie rozmieszczone są automaty telefoniczne dla pacjentów (na oddziałach dziecięcych).

Mamy nadzieję, że dzięki tej publikacji będziecie się mogli Państwo dobrze przygotować do pobytu w WSzW, a gdy już do nas traficie my zajmiemy się tym, co dla nas jest najważniejsze – troską o jak najszybszy Państwa powrót do zdrowia.

Powinniście jednak Państwo pamiętać, że nie wszystko zależy od nas. Bardzo liczymy na Waszą pomoc, wyrażoną w zaufaniu i zrozumieniu. Dobry wynik leczenia w dużym stopniu zależy od postawy Pacjentów i ich umiejętności pokonywania trudności związanych z chorobą, leczeniem i pobytem w szpitalu, w tym także zrozumienia pewnych ograniczeń wynikających ze specyfiki szpitala oraz poszanowania porządku panującego w szpitalu.

Życzymy Państwu szybkiego powrotu do zdrowia w naszej placówce.

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!